SEPARAČNÍ OLEJE

OMV mould asphalt

OMV mould asphalt je inovativní, biologicky rychle rozložitelný, emulgační separační olej pro asfaltovací práce. Svou vysokou polaritou brání nalepování asfaltové směsi na výklopné plochy nákladních vozidel, asfaltovací stroje a válce. Mísitelnost s vodou zaručuje značnou úsporu.

OMV mould bio

OMV mould bio je vysoce účinný separační prostředek na bázi řepkového oleje pro bednění na beton. Díky vynikajícímu separačnímu účinku zaručuje OMV mould bio snadné oddělení bednění. Polární vlastnosti způsobují vysokou přilnavost především na kovových bedněních. OMV mould bio dodá pohledovým betonovým plochám čistý, maximálně bezpórovitý vzhled a nemá vliv na přilnavost omítky, nátěru nebo tapet. Dosažitelnou minimální tloušťkou filmu se dosáhne nižší spotřeby.

OMV mould BS 3

OMV mould BS 3 je speciální separační olej pro výrobu pórobetonových výrobků. Neemulguje, je vysoce viskózní a nabízí dokonalé oddělení licí formy od tepelně zpracovaného pórobetonového výrobku. OMV mould BS 3 zajišťuje čistý povrch výrobku a licí formy, vynikající ochranu formy proti korozi a díky trvanlivosti filmu je velmi hospodárný.

OMV mould BS 4

OMV mould BS 4 je speciální separační olej pro výrobu pórobetonových výrobků. Neemulguje, je vysoce viskózní a nabízí dokonalé oddělení licí formy od tepelně zpracovaného pórobetonového výrobku. Olej OMV mould BS 4 zajišťuje čistý povrch výrobku a licí formy, vynikající ochranu formy proti korozi a díky trvanlivosti filmu je jeho používání velmi hospodárné.

1 / 1

Please reload