OLEJE PRO TŘÍSKOVÉ OBRÁBĚNÍ, NEOBSAHUJÍCÍ CHLÓR

OMV cut SU

OMV cut SU je vysoce výkonný řezný olej s dobrým odplavovacím účinkem pro obtížné automatické obrábění, řezání závitů, broušení boků zubů, závitů, obrážení, výrobu ozubení, odvalování a protlačování. Obrábění nízko-, vysoce i maximálně legovaných ocelí, Cr-Ni ocelí, austenitických a martensitických ocelí, vysoce legovaných slitin železa (Ni, Cr) a pro obtížně obrábitelné materiály (slitiny Ni, Co, Ti, ... ).

OMV cut XU

OMV cut XU je vysoce výkonný řezný olej pro střední a těžké automatické procesy, hluboké vrtání, řezání závitů, řezání diamantovým kotoučem (velký úběr), odvalování a protlačování. Obráběné materiály viz OMV cut SU.

OMV cut YM

OMV cut YM je vysoce viskózní univerzální olej pro střední až těžké procesy jako protlačování nebo obrábění boků zubů legovaných ocelí, uhlíkových ocelí, litin, lehkých a barevných kovů. Využitelný také jako tvářecí olej pro hluboké tažení a válcování.

OMV cut YU

OMV cut YU je středně viskózní univerzální řezný olej pro velmi lehké až střední automatické procesy, hluboké vrtání, řezání závitů do nelegovaných až nízkolegovaných ocelí, uhlíkových ocelí, litin, lehkých a barevných kovů. Použitelný jako olej pro velmi lehké tvářecí procesy a jako multifunkční olej pro hydraulická zařízení.

1 / 1

Please reload