Hydraulické filtry a filtrační prvky AB

 

Hydraulické a mazací systémy pracují efektivně a bezporuchově, jen když jsou z hydraulického okruhu správným řízením filtrace odstraňovány nečistoty od vysoce citlivých konstrukčních prvků, jako jsou ventily, regulátory a pracovní válce. Naše výkonné AB hydraulické filtry tyto požadavky bez výjimky splňují.

 

Sací filtry AB se používají k ochranné filtraci před podávacím čerpadlem.

 

Tlakové filtry AB jsou vyvinuty speciálně pro hydraulické a mazací systémy. S našimi optimálně sladěnými vysokotlakými, středotlakými a nízkotlakými filtračními prvky dosáhnete rychle požadované třídy čistoty média a ochráníte citlivá regulační a řídící zařízení hydraulického systému. Tlakové filtry AB dodáváme i jako dvojité přepínací filtry, aby bylo možné vyhnout se prostojům při výměně filtračních prvků během provozu stroje.

 

Zpětné filtry AB oddělují opotřebované díly, oděr a jiné nečistoty z olejů a kapalin a účinně tak zabraňují kontaminaci nádrže.

 

Zavzdušňovací a odvzdušňovací filtry AB zabraňují nasávání částic prachu a nečistot, které jsou obsaženy v okolním vzduchu. Kolísá-li hladina v nádrži, je kvalitní zavzdušňování a odvzdušňování nezbytné.